IV Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 lutego 2011 09:52

IV MISTRZOSTWA POLSKI HDK PCK W SZACHACH

12-14.05.2000 SUŁÓW

                                                                                                                           

Wyniki indywidualne:

Zawodnik

Klub

Pkt

MBuch

Buch

Win

Prog

1

Mistrz Polski
Radziun Jan 

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" w Bogatyni

7,5





2

V-ce Mistrz Polski       Jagieła Piotr

Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

7





3

Miszczak Tadeusz

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" w Bogatyni

6,5

40

51

4

Janicki Jacek

Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

6,5

40

49,5

5

Rudnicki Wojciech

Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

6,5

38,5

6

Krzysztofek Bogusław

Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

6,5

37,5

7

Okoń Henryk

Klub HDK PCK "Visteon Poland" Praszka

6

42,5

8

Kilian Andrzej

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

6

30,5

9

Dusza Paweł

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

6

29,5

10

Krzewicki Józef

Klub HDK PCK im.dr Floriana Ogana Knurów

5,5

11

Frączek Mariusz

Klub HDK PCK Krosno Odrzańskie

5

37,5

12

Sulicki Piotr

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

5

37

13

Frydrych Stanisław

HDK PCK Knurów

5

36

14

Jasionowski Krzysztof

HDK PCK Knurów

5

33

15

Rompalski Władysław

HDK PCK Krosno Odrzańskie

5

32

16

Bujar Paweł

Klub HDK PCK "Kolejarz" Wrocław

5

31,5

40,5

4

22,5

17

Jankowski Robert

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

5

31,5

40,5

4

21,5

18

Karasiewicz Czesław

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie

5

30

19

Staszewski Miron

Rada Okręgowa HDK PCK Katowice

4,5

34

20

Gierla Edward

Klub HDK PCK "Kolejarz" Wrocław

4,5

32,5

21

Wróbel Wiesław

HDK PCK Krosno Odrzańskie

4

35,5

22

Hrycyna Edward

HDK PCK Rudna

4

33,5

44

23

Janiak Roman

HDK PCK Knurów

4

33,5

42

24

Tobis Tadeusz

HDK PCK Rudna

4

31,5

25

Grzeszczak Arkadiusz

Klub HDK PCK przy WSO Wrocław

4

28,5

26

Cygan Antoni

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

4

28

27

Matyjewicz Mirosław

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

4

25

28

Gruszka Ewa

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

3,5

26,5

29

Obara Grzegorz

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

3,5

26

33,5

30

Łopuch Jan

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" Bogatynia

3,5

26

31,5

31

Wątor Mariusz

Klub HDK PCK przy WSO Wrocław

3,5

25

32

Łukowski Bartosz

Klub HDK PCK przy WSO Wrocław

3,5

24

33

Dusza Szymon

Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

3

28

36,5

34

Kempa Mieczysław

Rada Rejonowa HDK PCK Środa Wielkopolska

3

28

35,5

35

Łada Czesław

HDK PCK Rudna

2,5

23,5

30,5

2

36

Idziorek Ewa

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

2,5

23,5

30,5

1

37

Zimowski Marcin

Rada Rejonowa HDK PCK Środa Wielkopolska

1

38

Siwek Ryszard

Rada Rejonowa HDK PCK Środa Wielkopolska

0,5

                               

                                       Wyniki drużynowe:

Klub

Pkt

1

Drużynowy Mistrz Polski - Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

20

2

Drużynowy V-ce Mistrz Polski - Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów"w Bogatyni

17,5

3

Klub HDK PCK im.dr Floriana Ogana Knurów

15,5

4

Klub HDK PCK Krosno Odrzańskie

14

5

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

14

6

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

13,5

7

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka we Wrocławiu

12

8

Klub HDK PCK przy Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu

11

9

Klub HDK PCK Rudna

10,5

10

Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

9,5

11

Klub HDK PCK "Kolejarz" Wrocław

9,5

12

Klub HDK PCK "Visteon Poland" Praszka

6

13

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie

5

14

Okręgowa Rada HDK PCK Katowice

4,5

15

Rada Rejonowa HDK PCK Środa Wielkopolska

4,5


Poprawiony: niedziela, 24 kwietnia 2016 12:16