V Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 lutego 2011 09:53

V MISTRZOSTWA POLSKI HDK PCK W SZACHACH

04-06.05.2001 BRZEG DOLNY

                               


Wyniki indywidualne:

Zawodnik

Klub

Pkt

MBuch

1

Mistrz Polski
Janicki Jacek

Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

7,5

39

2

V-ce Mistrz Polski
Radziun Jan 

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" Bogatynia

7,5

38,5

3

Krzysztofek Bogusław

Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

7

4

Miszczak Tadeusz

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" Bogatynia

6

40,5

5

Bujar Adam

Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław

6

39

6

Salomonowicz Edward

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" Bogatynia

6

38,5

7

Fluder Jędrzej

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

6

33,5

8

Sulicki Piotr

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

5,5

36,5

9

Kobrzyński Leszek

Klub HDK PCK im. Floriana Ogana Knurów

5,5

31,5

10

Mikołajczyk Dariusz

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

5

40,5

11

Kilian Andrzej

Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

5

34,5

12

Bujar Paweł

Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław

5

33,5

13

Jankowski Robert

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

5

32,5

14

Straszewski Tadeusz

HDK PCK Kutno

5

32,5

15

Janiak Roman

Klub HDK PCK im.Floriana Ogana Knurów

5

32

16

Wielewicki Grzegorz

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie

5

30,5

17

Dusza Paweł

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

4,5

29,5

18

Śmiechowski Franciszek

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

4,5

27,5

19

Wacyra Czesław

Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław

4

36

20

Frydrych Stanisław

Klub HDK PCK im.Floriana Ogana Knurów

4

33

21

Karasiewicz Czesław

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie

4

32,5

22

Borowski Henryk

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

4

31,5

23

Marszałek Jerzy

Rada Okręgowa HDK PCK Zielona Góra

4

28,5

24

Cygan Antoni

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

4

28

25

Noga Włodzimierz

HDK PCK Praszka

4

25

26

Gdowski Stanisław

Klub HDK PCK im.Floriana Ogana Knurów

4

25

27

Karasiewicz Jan

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie

3,5

29,5

28

Rompalski Władysław

Rada Okręgowa HDK PCK Zielona Góra

3,5

29

29

Idziorek Ewa

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

3,5

28,5

30

Noga Jarosław

HDK PCK Praszka

3

27

31

Maj Przemysław

Rada Okręgowa HDK PCK Zielona Góra

3

25

32

Kołodziejczak Dariusz

HDK PCK Kutno

2,5


33

Gruszka Ewa

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T.Marciniaka Wrocław

1

                           

                                         Wyniki drużynowe:

Klub

Pkt

1

Drużynowy Mistrz Polski - Rada Okręgowa HDK PCK Wrocław

19,5

2

Drużynowy V-ce Mistrz Polski - Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów"  w Bogatyni

19,5

3

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

16,5

4

Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław

15

5

Klub HDK PCK im.Floriana Ogana Knurów

14,5

6

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

13,5

7

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie

12,5

8

Rada Okręgowa HDK PCK Zielona Góra

10,5

9

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T.Marciniaka we Wrocławiu

9

10

HDK PCK Kutno

7,5

11

HDK PCK Praszka

7


Poprawiony: niedziela, 24 kwietnia 2016 12:19