VII Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 lutego 2011 10:05

VII MISTRZOSTWA POLSKI HDK PCK W SZACHACH

27.04.2003 BOGATYNIA

                                

Wyniki indywidualne:


Zawodnik

Klub

Pkt

 MBuch

 Buch

 prog

1

Mistrz Polski Rudnicki Wojciech


Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

 7,5






2

V-ce Mistrz Polski
Oleśko Mariusz 

Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta Kudowa Zdrój

7




3

Pyka Roman

Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta Kudowa Zdrój

6,5

   41



4

Krzysztofek Bogusław

Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

6,5

   39,5



5

Górecki Janusz

Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta Kudowa Zdrój

6




6

Janicki Jacek

Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

5,5

42



7

Radziun Jan

Klub HDK PCK przy Elektrowni Turów I Bogatynia

5,5

37

47


8

Wożniak Michał

Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice

5,5

37

46


9

Jagieła Piotr

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

5,5

36,5

47,5

31

10

Brożek Zbigniew

Klub HDK PCK im. Floriana Ogana Knurów

5,5

36,5

47,5

 28,5

11

Salomonowicz
Edward 

Klub HDK PCK przy Elektrowni Turów I Bogatynia

5,5

36



12

Staroń Jerzy

Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice

5,5

35,5



13

Mikołajczyk Dariusz

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

5,5

34,5



14 

Gruszka Paweł

Zarząd Rejonowy HDK PCK Polkowice

5

36,5



15

Sulicki Piotr

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

5

35,5



16

Frydrych Stanisław

Klub HDK PCK im.Floriana Ogana Knurów

5

33



17

Miszczak Tadeusz

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów"w Bogatyni I

5

32



18

Kotarski Adam

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

5

31



19

Ilnicki Paweł

HDK PCK Polkowice

4,5

34



20

Jasionowski
Krzysztof 

Klub HDK PCK im.Floriana Ogana Knurów

4,5

32,5



21

Dusza Paweł

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

4,5

32



22

Łopciuch Jan

Klub HDK PCK przy Elektrowni Turów II Bogatynia

4,5

25,5



23

Jankowski Robert

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

4

32



24

Napora Dariusz        

4

31



25

Habiński Zygmunt

Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

4

30,5



26

Cygan Antoni

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

4

28



27

Drapała Ludwik

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

4

27,5



28

Łada Czesław


4

24,5

33


29

Żuk Tadeusz


4

24,5

31


30

Kilian Andrzej

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

3,5

32



31

Śmiechowski Franciszek

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

3,5

27



32

Radziun Robert

Klub HDK PCK przy Elektrowni Turów II Bogatynia

3,5

22



33

Michałkiewicz Sławomir

Zarząd Rejonowy HDK PCK Sulechów

3,5

21



34

Bartosiewicz Łukasz

Zarząd Rejonowy HDK PCK Sulechów

3




35

Maj Przemysław

Zarząd Rejonowy HDK PCK Sulechów

2,5




36

Szymek Zygmunt

Zarząd Okręgowy HDK PCK Zielona Góra

1

24



37

Chiliński Zbigniew

Zarząd Okręgowy HDK PCK Zielona Góra

1

23,5



38

Zadrożny Ryszard

Zarząd Okręgowy HDK PCK Zielona Góra

1

22,5



                             


Wyniki drużynowe:


Klub

Pkt

1

Drużynowy Mistrz Polski - Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

   19,5

2

Drużynowy V-ce Mistrz Polski - Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta
Kudowa Zdrój

   19,5

3

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" S.A. w Bogatyni I

 16

4

Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice

  15

5

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

  15

6

Klub HDK PCK im.Floriana Ogana Knurów

     14,5

7

Zarząd Rejonowy HDK PCK Polkowice

      13,5

8

Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie

   13

9

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

      12,5

10  

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" S.A. Bogatynia II

   12

11

Zarząd Rejonowy HDK PCK Sulechów

    9

12

Zarząd Okręgowy HDK PCK Zielona Góra

    3


Poprawiony: niedziela, 24 kwietnia 2016 12:31