X Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 lutego 2011 10:14

           X MISTRZOSTWA POLSKI HDK PCK W SZACHACH

     12-14.05.2006 SUŁÓW


                                   

                                     Wyniki indywidualnie:

M-ce  Nazwisko Imię      Rank Klub HDK Pkt. MBch.
1

Mistrz Polski          Nowak  Ryszard

2207 Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka we Wrocławiu 9.5  62.50
2 V-ce Mistrz Polski   Pulik Krzysztof 2155 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice 9.0  61.50
3 Jurek Paweł 2177 Klub HDK PCK "Centrum" Bytom 8.5  62.50
4 Staszczyk Waldemar 2044 Górnośląski Okręg HDK PCK 7.5  61.50
5 Gruszka Paweł 1000 Klub HDK PCK im."Miedzianej Kropli Krwi" Polkowice 7.5  50.00
6 Pankiewicz Tomasz 2214 Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 7.0  61.50
7 Górecki Janusz 1933 Klub HDK PCK przy UM Kudowa Zdrój 7.0  60.50
8 Staroń Jerzy 1800 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice 7.0  59.00
9 Ilnicki Paweł 2000 Klub HDK PCK im."Miedzianej Kropli Krwi "Polkowice"      7.0  58.50
10 Kurtyka Barbara 1957 HDK Wrocław 7.0  56.50
11 Chmiel Piotr 1952 Klub HDK PCK "Centrum" Bytom 7.0  55.00
12 Janicki Jacek 2016 Klub HDK PCK "Dozamel" Wrocław 6.5  58.00
13 Molendzki Tomasz 2000 Klub HDK PCK przy UM Kudowa Zdrój 6.5  55.00
14 Radziun Jan 2000 Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów w Bogatyni 6.5  54.00
15 Jagieła Piotr 1952 Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka we Wrocławiu 6.5  54.00
16 Kibała Jan 1800 Klub HDK PCK przy "ENEA" Oddział Zielona Góra 6.5  53.50
17 Kaźmierski Józef 2000 Klub HDK PCK przy "ENEA" Oddział Zielona Góra 6.5  49.50
18 Okienko Ireneusz 1800 Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów w Bogatyni 6.0  61.50
19 Okoń Henryk 1800 Klub HDK PCK Praszka 6.0  53.00
20 Jankowski Wiesław 2011 Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie 6.0  50.50
21 Dudka, Janusz 1800 Górnośląski Okręg HDK PCK 6.0  45.00
22 Mikołajczyk, Dariusz 1800 Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 5.5  59.00
23 Oleśko Mariusz 2000 Klub HDK PCK przy UM Kudowa Zdrój 5.5  56.50
24 Bujar Adam 1800 Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław 5.5  53.50
25 Krzysztofek Bogusław 1800 Klub HDK PCK "Dozamel" Wrocław 5.5  52.50
26 Pańszczyk Piotr 1800 Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław 5.5  51.00
27 Bujar Grażyna 1800 Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław 5.5  49.50
28 Jankowski Robert 1000 Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 5.5  48.00
29 Michalak Tadeusz 1000 Klub HDK PCK "Centrum" Bytom 5.5  48.00
30 Sulicki Piotr 1600 Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 5.5  47.00
31 Ignatowski Mariusz 1400 Klub HDK PCK "ENEA" Oddział Zielona Góra 5.5  46.00
32 Augustyniak Andrzej 1000 Klub HDK PCK im."Miedzianej Kropli Krwi" Polkowice 5.0  48.50
33 Pulik Andrzej 1800 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice 5.0  48.00
34 Drapała Ludwik 1000 Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 5.0  48.00
35 Bocheński Piotr 1000 Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów 5.0  43.00
36 Dusza Paweł 1600 Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka we Wrocławiu 4.5  50.50
37 Habiński Zygmunt 1600 Miejski Klub HDK PCK Wrocław 4.5  45.00
38 Karasiewicz Czesław 1000 Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie 4.5  44.50
39 Bagrowski Zbigniew 1000 MGK HDK PCK Środa Wlkp 4.5  43.50
40 Karasiewicz Jan 1000 Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie 4.5  43.00
41 Wielewicki Grzegorz 1000 Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie (2) 4.5  39.00
42 Noga Włodzimierz 1000 Klub HDK PCK Praszka 4.5  33.50
43 Cygan Antoni 1000 Klub HDK PCK "Kolejarz EKK WAGON" Ostrów Wlkp. 4.0  39.00
44 Stasiak Bogumił 1000 Klub HDK PCK Krosno Odrzańskie (2) 4.0  37.50
45 Rompalski Władysław 1000 Klub HDK PCK Krosno Odrzańskie 3.5  39.00
46 Paszkowski Kazimierz 1000 Górnośląski Okręg HDK PCK 3.5  39.00
47 Borgoń Andrzej 1000 Klub HDK PCK Praszka 3.5  39.00
48 Piasecki Władysław 1000 Klub HDK PCK "ENEA" Oddział Zielona Góra (2) 3.5  35.50
49 Sadowski Władysław 1000 Klub HDK PCK Krosno Odrzańskie 3.0  37.50
50 Federowicz Krzysztof 1000 Klub HDK PCK Krosno Odrzańskie 3.0  35.50
51 Kempa Mieczysław 1000 MGK HDK PCK Środa Wlkp 3.0  35.00
52 Mazurek Jan 1000 Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 2.5  36.00
53 Giermakowski Mariusz 1000 Miejski Klub HDK PCK Wrocław 0.0  0.00


GALERIA ZDJĘĆ


GALERIA ZDJĘĆ (2)

                                 

                                       Wyniki drużynowe:

1 Drużynowy Mistrz Polski -  Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice       21.0
2 Drużynowy V-ce Mistrz Polski - Klub HDK PCK "Centrum" Bytom 21.0
3 Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T.Marciniaka we Wrocławiu 20.5

4 Klub HDK PCK im."Miedzianej Kropli Krwi" Polkowice 19.5
5 Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta Kudowa Zdrój 19.0
6 Klub HDK PCK "ENEA" Oddział Zielona Góra 18.5
7 Klub HDK PCK BOT Elektrownia Turów Bogatynia 17.5
8 Górnośląski Okręg HDK PCK 17.0
9 Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław 16.5
10 Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 16.0
11 Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 15.0
12 Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie 15.0
13 Klub HDK PCK Praszka 14.0
14 Klub HDK PCK "Dozamel" Wrocław 12.0
15 Klub HDK PCK Krosno Odrzańskie 9.5
16 MGK HDK PCK Środa Wlkp. 7.5
17 Miejski Klub HDK PCK Wrocław 4.5
18 Klub HDK PCK "Kolejarz EKK WAGON" Ostrów Wlkp. 4.0
Poprawiony: poniedziałek, 29 maja 2017 15:50