XI Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 lutego 2011 10:29

            XI MISTRZOSTWA POLSKI HDK PCK W SZACHACH

       1-3 06.2007 KOZIENICE


                                            Wyniki indywidualnie:

Msce Zawodnik Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1 Mistrz Polski - Nowak Ryszard 2200 Zarząd Rejonowy HDK PCK we Wrocławiu 7.5 39.5 51.0 41.5
2 V-ce Mistrz Polski -Pankiewicz Tomasz 2244 Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 7 39.5 50.0 28.0
3 Pulik Krzysztof 2182 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice I 7 39.0 51.0 38.0

4 Jagieła Piotr 1938 Zarząd Rejonowy HDK PCK we Wrocławiu 6.5 37.5 48.5 31.0
5 Rudnicki Wojciech 1800 Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław 6.5 36.5 46.0 30.5
6 Pulik Andrzej 1800 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienic 6 35.0 45.5 28.0
7 Janicki Jacek 2000 Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław 6 33.0 44.0 31.0
8 Kazimierski Józef 2000 Klub HDK PCK przy "ENEA" Zielona Góra 5.5 32.0 42.0 27.5
9 Krzysztofek Bogusław 1800 Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław 5 40.5 51.5 29.0
10 Kibała Jan 1800 Klub HDK PCK przy "ENEA" Zielona Góra 5 38.0 49.5 29.0
11 Radziun Jan 2000 Klub HDK PCK BOT Elektrowni "Turów" w Bogatyni 5 35.5 45.0 30.0
12 Mikołajczyk Dariusz 1800 Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 5 34.0 44.5 28.0
13 Dudka Janusz 1800 Klub HDK PCK przy Walcowni Metali Niezależnych Gliwice 5 34.0 43.5 30.5
14 Murawski Jacek 1800 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice II 5 29.5 43.0 23.0
15 Pańszczyk Piotr 1800 Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław 5 28.0 38.5 25.0
16 Staroń Jerzy 1800 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice I 5 36.5 37.5 21.0
17 Nierzwicki Tomasz 1800 Klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów 4.5 36.5 46.0 28.5
18 Wojtasik Mieczysław 1000 Klub HDK PCK przy "ENEA" Zielona Góra 4.5 33.0 42.5 24.0
19 Dusza Paweł 1600 Zarząd Rejonowy HDK PCK we Wrocławiu 4.5 32.5 41.5 21.5
20 Okienko Ireneusz 1800 Klub HDK PCK BOT Elektrowni "Turów" w Bogatyni 4.5 32.0 42.0 26.0
21 Jankowski Robert 1000 Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 4.5 31.0 40.5 23.0
22 Bujar Grażyna 1800 Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław 4.5 29.5 37.5 22.5
23 Bujar Adam 1800 Klub HDK PCK "Kolejarz" DOKP Wrocław 4.5 27.5 35.0 21.5
24 Paszkowski Kazimierz 1000 Klub HDK PCK przy Walcowni Metali Niezależnych Gliwice 4 30.5 39.5 15.0
25 Wojtak Franciszek 1600 Klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów 4 30.5 38.5 20.0
26 Wojak Sławomir 1000 Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 4 29.0 37.0 18.5
27 Bagrowski Zbigniew 1000 Zarząd Rejonowy HDK PCK Środa Wielkopolska 4 27.5 35.0 15.0
28 Cygan Antoni 1000 Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 4 27.0 35.0 20.0
29 Śmiechowski Franciszek 1000 Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 4 25.0 31.5 15.5
30 Okienko Adam 1000 Klub HDK PCK BOT Elektrowni "Turów" w Bogatyni 4 22.5 30.5 13.0
31 Ignatowski Mariusz 1600 Klub HDK PCK przy "ENEA" Zielona Góra 3.5 33.0 43.0 20.5
32 Świegot Jakub 1000 Zarząd Rejonowy HDK PCK Środa Wielkopolska 3 31.5 40.0 16.0
33 Robak Łukasz 1000 Zarząd Rejonowy HDK PCK Środa Wielkopol 3 29.5 38.5 16.0
34 Sak Ryszard 1000 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice II 3 27.5 34.5 12.0
35 Barański Tadeusz 1000 Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice II 3 24.0 31.0 15.5
36 Szczepaniak Jan 1000 Klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów 2.5 27.0 34.0 13.0
37 Kempa Mieczysław 1000 HDK PCK Środa Wielkopolska 1.5 22.0 29.0 7.0


MIEJSCE ZESPÓŁ PUNKTY

1. Drużynowy Mistrz Polski - Zarząd Rejonowy HDK PCK Wrocław 18,5
2. Drużynowy V-ce Mistrz Polski - Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice I 18
3. Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław 17,5

4. Klub HDK PCK przy MPK Wrocław 16
5. Klub HDK PCK przy "ENEA" Oddział Zielona Góra 15
6. Klub HDK PCK "KOLEJARZ" przy DOKP Wrocław 14
7. Klub HDK PCK BOT Elektrowni "Turów" w Bogatyni 13,5
8. Klub HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie 12,5
9. Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice II 11
10.Klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów 11
11.Zarząd Rejonowy HDK PCK Środa Wielkopolska 10
12.Klub HDK PCK przy "Walcowni Metali Nieżelaznych" Gliwice 9
Poprawiony: środa, 11 marca 2015 19:14