XIV Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 lutego 2011 10:35

XIV MISTRZOSTWA POLSKI HDK PCK W SZACHACH

19-21.03.2010 ŁYSOMICE


                                                   Wyniki indywidualne:


M-ce

Nazwisko Imię

Klub

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

l. z.

Prog.

1

Mistrz Polski Pankiewicz Tomasz

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

2254

 9.0

60.50

74.00

8

51.5

2

V-ce Mistrz Polski Nowak Ryszard

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T.Marciniaka  Wrocław

2088

 9.0

59.50

73.50

8

54.0

3

Gromczak Dariusz

Klub HDK PCK im.Zbyszka Iwanickiego Kudowa-Zdrój

2046

 7.5

62.00

75.00

6

51.0

4

Dudka Janusz

Klub HDK PCK przy "Walcowni Metali Nieżelaznych" Gliwice 1

1997

 7.5

61.50

76.00

7

46.0

5

Bujar Grażyna

Klub HDK PCK "Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych" Wrocław

1800

 7.5

51.50

63.50

7

40.0

6

Wiśniewski Przemysław

Bydgoszcz

2054

 7.0

62.00

76.00

5

51.0

7

Krzysztofek Bogusław

Klub HDK PCK "Dolmel" Wrocław

1800

 7.0

59.50

71.50

5

46.0

8

Jęcek Mirosław

Klub HDK PCK przy "Walcowni Metali Nieżelaznych" Gliwice 1

1952

 7.0

57.50

71.00

6

47.5

9

Olesko Mariusz

Klub HDK PCK im.Zbyszka Iwanickiego Kudowa-Zdrój

2000

 7.0

55.50

68.50

5

39.5

10

Pulik Andrzej

Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice

1800

 7.0

47.00

56.50

7

36.0

11

Staszczyk Waldemar

Klub HDK PCK przy "Walcowni Metali Nieżelaznych" Gliwice 1

2033

 6.5

61.50

75.00

4

43.5

12

Staroń Jerzy

Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice

1800

 6.5

52.50

63.50

6

39.0

13

Mikołajczyk Dariusz

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

1800

 6.5

52.00

65.00

6

37.0

14

Jankowski Wiesław

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie I

1946

 6.5

51.50

65.00

6

37.5

15

Jagieła Piotr

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T. Marciniaka Wrocław

1945

 6.0

59.50

74.00

4

41.0

16

Gorecki Janusz

Klub HDK PCK im. Zbyszka Iwanickiego Kudowa-Zdrój

1927

 6.0

57.50

68.50

5

42.0

17

Janicki Jacek

Dolmel Wrocław

1917

 6.0

55.50

68.00

5

40.5

18

Jankowski Aleksander

Klub HDK PCK przy Szpitalu im.T.Marciniaka Wrocław

1741

 6.0

54.50

68.00

5

39.5

19

Jeszawicz Lech

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie I

1800

 6.0

51.50

63.50

6

38.0

20

Salamonowicz Edward

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" S.A. w Bogatyni

1800

 6.0

48.00

58.00

6

33.0

21

Rudnicki Wojciech

Klub HDK PCK "Dolmel"   Wrocław

1800

 5.5

59.00

73.00

3

41.5

22

Gburek Andrzej

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie I

2200

 5.5

55.00

67.00

5

37.0

23

Strzyżewski Adam

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie II

1722

 5.5

52.50

64.00

5

35.5

24

Dusza Paweł

Klub HDK PCK Szpital im.T.Marciniaka Wrocław 2

1600

 5.5

50.00

59.50

4

31.5

25

Bujar Adam

Klub HDK PCK "Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych" Wrocław

1800

 5.5

49.50

60.00

5

35.0

26

Cygan Antoni

Klub HDK PCK "Brylant"    w Stroniu Śląskim

1000

 5.5

46.50

58.00

4

29.0

27

Paszkowski Kazimierz

Klub HDK PCK przy "Walcowni Metali Nieżelaznych" Gliwice II

1000

 5.5

41.50

52.50

5

27.0

28

Kurtyka Barbara

Klub HDK PCK "Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych" Wrocław

1951

 5.0

54.00

64.50

5

36.0

29

Pawlak Anna

Klub Miejsko-Gminny HDK PCK w Środzie Wlkp.

1600

 5.0

47.50

58.50

5

28.0

30

Wójcik Arkadiusz

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" S.A. w Bogatyni

1000

 5.0

44.00

55.00

5

26.0

31

Bagrowski Zbigniew

Klub Miejsko-Gminny HDK PCK w Środzie Wlkp.

1000

 5.0

39.00

48.00

4

22.0

32

Karasiewicz Czesław

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie II

1000

 4.5

49.00

 61.50

4

26.5

33

Wojak Sławomir

Klub HDK PCK "Brylant" w Stroniu Śląskim

1000

 4.5

46.50

57.50

4

27.0

34

Rzepkowski Jacek

Klub HDK PCK Ostaszewo Toruńskie II

1000

 4.5

45.50

56.00

4

26.5

35

Łopuch Jan

Klub HDK PCK przy Elektrowni "Turów" S.A. w Bogatyni

1000

 4.5

41.50

51.50

4

26.5

36

Łakomiec Paweł

Rada Rejonowa HDK PCK Krosno Odrzańskie

1000

 4.5

41.00

50.50

4

23.5

37

Strychalski Marcin

Rada Rejonowa HDK PCK Krosno Odrzańskie

1000

 4.5

35.50

44.00

4

21.0

38

Sak Ryszard

Klub HDK PCK przy Elektrowni Kozienice

1200

 4.0

43.50

53.50

4

23.0

39

Ulrich Artur

Klub Miejsko-Gminny HDK PCK w Środzie Wlkp.

1000

 4.0

42.50

52.00

4

25.0

40

Kempa Mieczysław

Klub HDK PCK Zławieś Wielka

1000

 4.0

35.00

42.50

2

19.5

41

Katulski Jacek

Klub HDK PCK Zławieś Wielka

1000

 3.5

41.50

50.50

2

23.5

42

Śmiechowski Franciszek

Klub HDK PCK przy MPK Wrocław

1000

 3.5

39.00

46.50

2

19.5

43

Budziak Marcin

Klub HDK PCK Zławieś Wielka

1000

 3.5

36.00

44.50

2

20.0

44

Radziun Robert

Klub HDK PCK "Brylant" w Stroniu Śląskim

1000

 3.0

37.00

46.00

1

12.0

45

Kozłowski Piotr

Rada Rejonowa HDK PCK Krosno Odrzańskie

1000

 2.5

38.50

47.50

2

15.5

46

Zieliński Jerzy

Klub HDK PCK "Lubonianka" w Luboniu

1000

 2.0

36.50

45.00

2

7.0


                                       Wyniki drużynowe

L.p  

                      Drużyna                                            

   Pkt  
1Drużynowy Mistrz Polski - KLUB HDK PCK przy Szpitalu im.T.Marciniaka we Wrocławiu          21
2Drużynowy V-ce Mistrz Polski - KLUB HDK PCK przy "Walcowni Metali Nieżelaznych" w Gliwicach 1  21
3KLUB HDK PCK im. Zbyszka Iwanickiego - Kudowa Zdrój  20,5
4KLUB HDK PCK przy MPK Wrocław  19
5KLUB HDK PCK "Dolmel" Wrocław  18,5
6KLUB HDK PCK "Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych PKP" Wrocław  18
7KLUB HDK PCK Ostaszewo Toruńskie 1  18
8KLUB HDK PCK przy Elektrowni Kozienice  17,5
9KLUB HDK PCK przy Elektrowni "Turów" S.A. w Bogatyni  15,5
10KLUB HDK PCK Ostaszewo Toruńskie 2  14,5
11KLUB HDK PCK Miejsko-gminny w Środzie Wielkopolskiej  14
12KLUB HDK PCK "Brylant" Stronie Śląskie  13
13KLUB HDK PCK Krosno Odrzańskie  11,5
14KLUB HDK PCK Zławieś Wielka  11
15RADA REJONOWA HDK PCK Bygdoszcz  7
16KLUB HDK PCK przy Szpitalu im.T.Marciniaka we Wrocławiu 2  5,5
17KLUB HDK PCK przy "Walcowni Metali  Nieżelaznych" w Gliwicach 2  5,5
18KLUB HDK PCK "Lubonianka" w Luboniu  2


Poprawiony: czwartek, 12 marca 2015 18:24